JoomlaTemplates.me by iPage Reviews

Ferie z bumerangami

Opublikowano: środa, 08 luty 2023

preview

https://gokprzedmoscie.pl/index.php/131-ferie-z-bumerangami

Przedszkolaki w Centrum

Opublikowano: czwartek, 02 luty 2023

18 stycznia biblioteka i świetlica w Serbach zorganizowały Międzynarodowy Dzień Kubusia Puchatka. Z tej okazji na spotkanie została zaproszona najmłodsza grupa przedszkolaków. Trzylatki z dużym zaangażowaniem brały udział w kubusiowych zabawach plastycznych. Chętnie wysłuchały także opowiadania, którego głównym bohaterem był Kubuś Puchatek i jego przyjaciele. Porozmawialiśmy o tym, jak ważna w życiu jest przyjaźń. Dziękujemy za przemiłe odwiedziny i zapraszamy ponownie!

preview

Styczniowe spotkanie DKK

Opublikowano: sobota, 28 styczeń 2023

Podczas styczniowego spotkania Dyskusyjnego Klubu Książki w Serbach udało nam się porozmawiać między innymi o powieści Wojciecha Chmielarza "Rana". Rozpoczęliśmy również testowanie sympatycznej gry słownej Taboo - na pewno jeszcze do niej wrócimy. Ustaliliśmy też, że na kolejnych pogaduchach zajmiemy się przejmującym literackim reportażem Pawła Piotra Reszki "Płuczki", poruszającym trudny temat bezczeszczenia terenów byłych obozów zagłady w Bełżcu i Sobiborze. Termin kolejnego spotkania podamy w lutym.

preview

Spotkanie z goglami VR

Opublikowano: środa, 18 styczeń 2023

Pracownia Orange przy Centrum Biblioteczno-Kulturalnym Gminy Głogów w Przedmościu serdecznie zaprasza na pierwsze zajęcia edukacyjne z wykorzystaniem gogli VR (wirtualnej rzeczywistości). Wpadnijcie do chatki jeżyka Henry'ego i poznajcie jego przepiękny świat! Niezwykłe wrażenia i emocje gwarantowane, zapraszamy 27 stycznia, szczegóły na plakacie.

preview