JoomlaTemplates.me by iPage Reviews

Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom

Opublikowano: wtorek, 06 lipiec 2021

Na początku czerwca odbył się XX Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom - akcja promująca czytelnictwo i wartościową literaturę dla najmłodszych.  W tym roku hasło przewodnie brzmiało „Lubimy czytać polskich autorów".

Czytaj więcej: Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom

Wakacje w bibliotece!

Opublikowano: środa, 30 czerwiec 2021

Zapraszamy dzieci i młodzież do udziału w zajęciach w bibliotece które odbywać się będą w trakcie wakacji. Nasza oferta skierowana jest do dzieci młodzieży. W Klubie Kreatywności działającym przy bibliotece w Serbach odbędą się zajęcia techniczne, informatyczne z elementami robotyki, artystyczne, stolarskie i plastyczne. W trakcie wakacyjnych spotkań odbywać się będą przedstawienie teatralne oraz gry terenowe połączone z ogniskiem. Widzimy się codziennie w bibliotece od godz. 15:00. Startujemy w dniu 5 lipca 2021r.  Na zajęcia obowiązują zapisy teefonicznie pod numerem telefonu: 76838-22-42 lub 698-661-695 albo e-mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Do zobaczenia!

Czytaj więcej: Wakacje w bibliotece!

Wstąp do Klubu!

Opublikowano: wtorek, 01 czerwiec 2021

Pani Małgorzata Soś, bibliotekarka biblioteki w Serbach zachęca osoby dorosłe do członkostwa w Dyskusyjnym Klubie Książki. Zapisy już wystartowały, a pierwsze spotkanie miłośników książek odbędzie się już we wrześniu. Zapisywać się można bezpośrednio w bibliotece lub telefonicznie: 76 838 22 42 albo emailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Czytaj więcej: Wstąp do Klubu!

Startują zajęcia w bibliotece w Serbach!

Opublikowano: poniedziałek, 17 maj 2021

Od dnia 17 maja 2021r. zapraszamy dzieci do wzięcia udziału w warsztatach rozwijających, które odbywać się będą w Bibliotece Publicznej w Serbach. Zajęcia odbywają się w każdym dniu tygodnia i dostosowane są do rozwoju i umiejętności dzieci. Dziecko na zajęcia można zapisać telefonicznie, pod numerem telefonu: 76838 22 42 lub emailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Czytaj więcej: Startują zajęcia w bibliotece w Serbach!

Konkurs kukiełkowy

Opublikowano: niedziela, 02 maj 2021

Konkurs Kukiełkowy

Gminna Biblioteka Publiczna w Przedmościu filia
w Serbach zaprasza do wzięcia udziału w konkursie
na kukiełkę, pacynkę
lub marionetkę

„Postać bajkowa”

Czytaj więcej: Konkurs kukiełkowy