JoomlaTemplates.me by iPage Reviews

Jesienna przygoda z biblioteką!

Opublikowano: czwartek, 10 wrzesień 2020

Biblioteka publiczna w Serbach przygotowała propozycję jesiennych warsztatów dla dzieci i młodzieży. Warsztaty odbywać się będą w bibliotece w Serbach w budynku przy ulicy Głównej 63. Udział w warsztatach jest bezpłatny. W celu wzięcia udziału w zajęciach należy przynieść wypełnione zgody na udział w warsztatach.

 

Czytaj więcej: Jesienna przygoda z biblioteką!

mPotęga!

Opublikowano: środa, 09 wrzesień 2020

W roku 2020 Gminna Biblioteka Publiczna w Przedmościu została grantobiorcą programu Fundacji mBanku, pt. mPotęga. W ramach programu biblioteka wspólnie z uczniami klas czwartych szkół podstawowych z terenu Gminy Głogów zrealizuje program pt. Niesamowita przygoda z królową nauk! 

 

Czytaj więcej: mPotęga!

Zapisz się na zajęcia plastyczne!

Opublikowano: środa, 26 sierpień 2020

Już we wrześniu w Pracowni Orange rozpoczynają się zajęcia plastyczne dla dzieci. Zajęcia prowadzone warsztatowo odbywać się będą w każdy czwartek od godz. 17 do godz. 18. 

Czytaj więcej: Zapisz się na zajęcia plastyczne!

Zapisy na warsztaty teatralne rozpoczęte!

Opublikowano: wtorek, 25 sierpień 2020

Zapraszamy dzieci i młodzież na warsztaty teatralne, które startują już we wrześniu. Warsztaty odbywać się będą w każdy wtorek od godz. 17:00 do godz. 18:00.

Czytaj więcej: Zapisy na warsztaty teatralne rozpoczęte!

Wacik wielorazowy!

Opublikowano: poniedziałek, 24 sierpień 2020

Były filmy, które pokazywały, jak wykonać zegar z płyty winylowej albo jak wykonać lampkę z kaset magnetofonowych. Teraz przedstawiamy filmik, w którym Julia Matysik pokaże i opowie "jak wykonać wacik wielokrotnego użytku?" Zachęcamy do oglądania i do wykonania takiego waciku i oczywiście do jego używania.

Czytaj więcej: Wacik wielorazowy!