JoomlaTemplates.me by iPage Reviews

Nowe książki w Przedmościu

Opublikowano: czwartek, 27 kwiecień 2023

preview preview

Pod koniec kwietnia biblioteka w Przedmościu wzbogaciła się o ponad sto nowych tytułów. Zakres tematyczny zakupionych pozycji jest dość zróżnicowany, więc wszyscy pasjonaci czytania z pewnością coś dla siebie znajdą.
 
Nasz księgozbiór zasiliły m.in. kryminały Michela Bussiego i Aleksandry Marininy, fantastyka w wydaniu zdobywczyni nagrody Kwazar Martyny Raduchowskiej, nowa powieść Radka Raka – laureata Nagrody Nike, powieści Magdaleny Witkiewicz, Sabriny Jeffries, Jacka Galińskiego, Renaty Czarneckiej, Macieja Liziniewicza, Margaret Atwood, Konrada Lewandowskiego. Miłośnicy reportaży mogą liczyć m.in. na Filipa Springera, Darauzia Varella („Klawisze”) i Petera Harrisa („Nemezis. O człowieku z faweli i bitwie o Rio”). Nie zawiodą się ci, którzy preferują literaturę faktu i biografie („Kapuściński non-fiction”, „Krótka historia Stephena Hawkinga”, „Kaligula”).
 
Z kolei na młodszych czytelników czekają między innymi historyjki obrazkowe o polowaniu na potwory, wciągające komiksy paragrafowe, przygodowe gry książkowe z cyklu „Historyczne śledztwa”, opowieści o przygodach w magicznej bibliotece i o nawiedzonym domu („Zegar czarnoksiężnika” Johna Bellairsa).
 
Łączna wartość zakupionych książek to 1429,05 zł. Serdecznie zapraszamy do biblioteki w Przedmościu.
Odsłony: 422