JoomlaTemplates.me by iPage Reviews

Joanna Nowak w Serbach

Opublikowano: czwartek, 23 marzec 2023

preview

W czwartkowe popołudnie 23 marca w serbowskiej bibliotece Centrum Biblioteczno-Kulturalnego Gminy Głogów odbyło się spotkanie autorskie z Panią Joanną Nowak – pisarką, autorką powieści obyczajowych, między innymi trylogii "Klub Porzuconych Narzeczonych" i "Siostry z ulicy Wiśniowej" oraz powieści „Echa przyszłych dni” otwierającej cykl zatytułowany „Podróż wołyńska”, wydanej w lutym br. przez Wydawnictwo Replika.
 
Pani Joanna w rozmowie z Leszkiem Rydzem, dyrektorem Centrum, podzieliła się m.in. informacjami o fabułach i kulisach powstawania jej książek, o tym, kiedy i jak pracuje, czym zajmuje się w wolnych chwilach i skąd czerpie inspiracje do swojej prozy. Chętnie odpowiadała także na pytania zadawane z sali. Spotkanie zakończyło wspólne zdjęcie uczestników i – jakżeby inaczej! – podpisywanie książek przez Autorkę.
 
Serdecznie dziękujemy Pani Joannie Nowak za zaszczycenie nas swoją obecnością. Życzymy Pani mnóstwa sukcesów i kolejnych wspaniałych powieści! Dziękujemy również Panu Jerzemu Akielaszkowi ze stowarzyszenia Głogowska Edukacja Kresowa za współorganizację wydarzenia, a także wszystkim uczestnikom spotkania za wspólnie spędzone chwile w naszej bibliotece.
Odsłony: 170