JoomlaTemplates.me by iPage Reviews

Biblioteka z grantem Fundacji mBanku!

Opublikowano: piątek, 26 czerwiec 2020

W siódmej edycji mPotęgi jury przyznało dofinansowanie 152 projektom z całej Polski. Łączna kwota, jaką w tym roku mFundacja przeznaczy na granty wyniesie prawie 955 tys. zł. GBP w Przedmościu na działania promujące matematykę otrzyma grant w wysokości 5 tys. zł.

 

Czytaj więcej: Biblioteka z grantem Fundacji mBanku!

Książka przyjdzie do Ciebie!

Opublikowano: wtorek, 23 czerwiec 2020

Biblioteka otwarta dla czytelnika!

Opublikowano: niedziela, 03 maj 2020

Od dnia 5 maja 2020r. zapraszamy czytelników do wypożyczania książek do biblioteki w Serbach. Jednocześnie przypominamy, że biblioteka w Serbach zmieniła swoją siedzibę i obecnie znajduje się przy ulicy Głównej 63 (budynek po przedszkolu). Jednocześnie informujemy, że biblioteka w Przedmościu nadal pozostaje zamknięta.

Życzenia!

Opublikowano: sobota, 11 kwiecień 2020

Klub Kreatywności powstanie przy bibliotece!

Opublikowano: sobota, 11 kwiecień 2020

W filii biblioteki głównej w Serbach utworzony zostanie KLUB KREATYWNOŚCI. Biblioteka z Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego na realizację zadania otrzyma kwotę 10 tys. zł. Dodatkowo projekt został wsparty przez Urząd Gminy Głogów dofinansowaniem w wysokości 5,5 tys. zł. W klubie kreatywności odbywać się będą warsztaty szycia na maszynie, modelowania 3D, elektroniczne, programowania, robotyki, stolarskie i fotograficzne.

Czytaj więcej: Klub Kreatywności powstanie przy bibliotece!