JoomlaTemplates.me by iPage Reviews

Wakacje z biblioteką!

Opublikowano: poniedziałek, 27 lipiec 2020

Gminna Biblioteka Publiczna w Serbach przygotowała dla dzieci zajęcia wakacyjne. Dzieci uczestniczyły w zajęciach od 6 do 17 lipca. Zorganizowane zostały warsztaty modelarskie „budowa rakiety”, origami, warsztaty kreatywne „Minecraft 3D, warsztaty rysowania długopisem 3D. Celem zajęć było rozbudzenie samodzielności, kreatywnego tworzenia, rozwijanie wyobraźni i pomysłowości dziecka. Odbywały się również zajęcia plastyczne „Moje ulubione zwierzątko”, dekorowanie ramki do zdjęcia oraz warsztaty malarskie „ Letnie pejzaże”.

 

Czytaj więcej: Wakacje z biblioteką!

Biblioteka z grantem Fundacji mBanku!

Opublikowano: piątek, 26 czerwiec 2020

W siódmej edycji mPotęgi jury przyznało dofinansowanie 152 projektom z całej Polski. Łączna kwota, jaką w tym roku mFundacja przeznaczy na granty wyniesie prawie 955 tys. zł. GBP w Przedmościu na działania promujące matematykę otrzyma grant w wysokości 5 tys. zł.

 

Czytaj więcej: Biblioteka z grantem Fundacji mBanku!

Książka przyjdzie do Ciebie!

Opublikowano: wtorek, 23 czerwiec 2020

Biblioteka otwarta dla czytelnika!

Opublikowano: niedziela, 03 maj 2020

Od dnia 5 maja 2020r. zapraszamy czytelników do wypożyczania książek do biblioteki w Serbach. Jednocześnie przypominamy, że biblioteka w Serbach zmieniła swoją siedzibę i obecnie znajduje się przy ulicy Głównej 63 (budynek po przedszkolu). Jednocześnie informujemy, że biblioteka w Przedmościu nadal pozostaje zamknięta.

Życzenia!

Opublikowano: sobota, 11 kwiecień 2020