JoomlaTemplates.me by iPage Reviews

Wstąp do Klubu!

Opublikowano: wtorek, 01 czerwiec 2021

Pani Małgorzata Soś, bibliotekarka biblioteki w Serbach zachęca osoby dorosłe do członkostwa w Dyskusyjnym Klubie Książki. Zapisy już wystartowały, a pierwsze spotkanie miłośników książek odbędzie się już we wrześniu. Zapisywać się można bezpośrednio w bibliotece lub telefonicznie: 76 838 22 42 albo emailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Czytaj więcej: Wstąp do Klubu!

Startują zajęcia w bibliotece w Serbach!

Opublikowano: poniedziałek, 17 maj 2021

Od dnia 17 maja 2021r. zapraszamy dzieci do wzięcia udziału w warsztatach rozwijających, które odbywać się będą w Bibliotece Publicznej w Serbach. Zajęcia odbywają się w każdym dniu tygodnia i dostosowane są do rozwoju i umiejętności dzieci. Dziecko na zajęcia można zapisać telefonicznie, pod numerem telefonu: 76838 22 42 lub emailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Czytaj więcej: Startują zajęcia w bibliotece w Serbach!

Konkurs kukiełkowy

Opublikowano: niedziela, 02 maj 2021

Konkurs Kukiełkowy

Gminna Biblioteka Publiczna w Przedmościu filia
w Serbach zaprasza do wzięcia udziału w konkursie
na kukiełkę, pacynkę
lub marionetkę

„Postać bajkowa”

Czytaj więcej: Konkurs kukiełkowy

Skorzystaj z Academiki

Opublikowano: poniedziałek, 26 kwiecień 2021

Od maja 2021 r. w naszych bibliotekach użytkownicy mają możliwość skorzystania z e-wypożyczalni Academica.

Darmowa wypożyczalnia Academica umożliwia korzystanie ze zbiorów cyfrowych Biblioteki Narodowej. To dostęp do ponad 3,5 mln publikacji ze wszystkich dziedzin wiedzy, również najnowszych, objętych ochroną prawa autorskiego.

 

Czytaj więcej: Skorzystaj z Academiki

Narodowy Spis Powszechny

Opublikowano: wtorek, 06 kwiecień 2021

W związku z rozpoczęciem Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań 2021 i jego wydłużeniem do 30 września br. uprzejmie informujemy, że podstawową metodą realizacji obowiązku spisowego jest samospis poprzez aplikację dostępną na stronie https://spis.gov.pl/.

Przypominamy, że internetowo można się spisać również w Urzędzie Gminy Głogów na specjalnie przygotowanym w tym celu stanowisku komputerowym przy zachowaniu reżimu sanitarnego (po uprzednim umówieniu pod nr tel.: 768365569/ 768365575).

 

Czytaj więcej: Narodowy Spis Powszechny