JoomlaTemplates.me by iPage Reviews

Tropiciele tajemnic Przedmościa

Opublikowano: piątek, 15 lipiec 2022

W czwartek 14 lipca młodzi „detektywi” z Przedmościa i Bytnika, uczestnicy gminnych półkolonii, zameldowali się w progach Gminnej Biblioteki Publicznej, by wziąć udział w grze terenowej, przygotowanej w ramach ramach projektu edukacyjnego „Spotkania z przygodą i przyrodą – działaj z nami lokalnie latem i jesienią w Gminie Głogów”, dofinansowanego ze środków programu Działaj Lokalnie. Po odnalezieniu pierwszej wskazówki, ukrytej na półkach pełnych książek, ruszyli na miejsce startu, by zdobyć kartę wyprawy, a następnie na przechadzkę po miejscowości, gdzie trzeba było wykazać się dużą spostrzegawczością i umiejętnością rozwiązywania zagadek. Po rozwikłaniu wszystkich zadań i niekrótkim spacerze grupie tropicieli udało się bezbłędnie dotrzeć do skrzyni skarbów, w której czekały upominki: książki oraz płyty CD z muzyką. Dziękujemy za wspólną zabawę i mnóstwo uśmiechu!

preview preview

preview preview

Czytaj więcej: Tropiciele tajemnic Przedmościa

Skarby i sekrety Przedmościa

Opublikowano: poniedziałek, 11 lipiec 2022

W czwartek 14 lipca w ramach realizacji projektu Działaj Lokalnie serdecznie zapraszamy do Przedmościa na wyprawę odkrywców! Zaczynamy o godzinie 10, zbiórka w budynku ośrodka kultury. Będzie się działo!

preview

Zapraszamy na kolejne pogaduchy!

Opublikowano: poniedziałek, 11 lipiec 2022

Lipcowa gra terenowa za nami

Opublikowano: czwartek, 07 lipiec 2022

We wtorek 5 lipca ponad czterdzieścioro dzieci zgromadziło się przy świetlicy w Serbach, by wziąć udział w grze terenowej przygotowanej przez Gminną Bibliotekę Publiczną i Gminny Ośrodek Kultury. Po odszukaniu tajemniczego pudełka ze wskazówkami dzieci wyruszyły na poszukiwanie ośmiu zwierzątek i ukrytych wskazówek. Trzeba było m.in. odszukać drzewo z wielką biedronką, odwiedzić boisko Zawiszy, odnaleźć zaczytanego żółwia przy bibliotece, odkryć schronienie pająka przy budynku szkoły. Dzięki świetnej zespołowej pracy młodym poszukiwaczom udało się zdobyć wszystkie wskazówki i dotrzeć do tajemniczego skarbu, którym okazała się być Złota Szyszka. Dziękujemy za wspólną zabawę i mnóstwo uśmiechu!

Gra powstała w ramach projektu edukacyjnego „Spotkania z przygodą i przyrodą – działaj z nami lokalnie latem i jesienią w Gminie Głogów”, dofinansowanego ze środków programu Działaj Lokalnie.

preview preview

Czytaj więcej: Lipcowa gra terenowa za nami

Gra terenowa w Serbach

Opublikowano: sobota, 02 lipiec 2022

We wtorek 5 lipca w ramach projektu Działaj Lokalnie zapraszamy dzieci na poszukiwanie skarbu! 

preview