JoomlaTemplates.me by iPage Reviews

mPotęga!

Opublikowano: środa, 09 wrzesień 2020

W roku 2020 Gminna Biblioteka Publiczna w Przedmościu została grantobiorcą programu Fundacji mBanku, pt. mPotęga. W ramach programu biblioteka wspólnie z uczniami klas czwartych szkół podstawowych z terenu Gminy Głogów zrealizuje program pt. Niesamowita przygoda z królową nauk! 

 

Czytaj więcej: mPotęga!

Zapisz się na zajęcia plastyczne!

Opublikowano: środa, 26 sierpień 2020

Już we wrześniu w Pracowni Orange rozpoczynają się zajęcia plastyczne dla dzieci. Zajęcia prowadzone warsztatowo odbywać się będą w każdy czwartek od godz. 17 do godz. 18. 

Czytaj więcej: Zapisz się na zajęcia plastyczne!

Zapisy na warsztaty teatralne rozpoczęte!

Opublikowano: wtorek, 25 sierpień 2020

Zapraszamy dzieci i młodzież na warsztaty teatralne, które startują już we wrześniu. Warsztaty odbywać się będą w każdy wtorek od godz. 17:00 do godz. 18:00.

Czytaj więcej: Zapisy na warsztaty teatralne rozpoczęte!

Wacik wielorazowy!

Opublikowano: poniedziałek, 24 sierpień 2020

Były filmy, które pokazywały, jak wykonać zegar z płyty winylowej albo jak wykonać lampkę z kaset magnetofonowych. Teraz przedstawiamy filmik, w którym Julia Matysik pokaże i opowie "jak wykonać wacik wielokrotnego użytku?" Zachęcamy do oglądania i do wykonania takiego waciku i oczywiście do jego używania.

Czytaj więcej: Wacik wielorazowy!

Jak zrobić lampkę z kaset magnetofonowych?

Opublikowano: poniedziałek, 24 sierpień 2020

To już kolejny filmik, który powstał w trakcie warsztatów w Pracowni Orange. Tym razem przedstawiamy film pt. "Jak zrobić lampkę z kaset magnetofonowych?". Koniecznie obejrzyjcie ten filmik i inne dostępne na naszej stronie. Oczywiście zachęcamy do wykonania lampki, a także przybornika i zegara. Do dzieła!

Czytaj więcej: Jak zrobić lampkę z kaset magnetofonowych?